wtorek, 7 marca 2017

Agent Gwiazdy TVN - Mateusz Maga

Stało się… dzisiaj niespodziewane zakończenie programu hmm…? :D Mam nadzieję, że dostarczyłem Wam sporą dawkę śmiechu :) Padło na 4. odcinek, tak wyszło, że z resztą ten sam odcinek w którym z programem pożegnał się Michal Szpak w pierwszej edycji Agenta. 

Z pewnością była to ciekawa przygoda! Nadal będą pojawiały się posty zarówno odnośnie programu jak i modowe. Dziękuję, że jest Was tak dużo i już tyle setek tysięcy osób wchodzi na mojego bloga, choć jest tak krótko! W programie mogłem zmierzyć się z konkurencjami, których pewnie nie miałbym możliwości zrealizować i poznałem super osoby. Nigdy nie powiedziałem nic negatywnego na drugiego człowieka i czuję się z tym dobrze. Uważam, że takie mówienie na kogoś niczemu nie służy.

Mateusz Maga - Agent Gwiazdy TVN

Przejdę już do czwartego odcinka w którym przybyliśmy w ciekawe miejsce, posiadłość, która można powiedzieć, że była oderwana od świata. Miejsce w którym można było zapomnieć o wszystkim i odpocząć, ale przed nami były konkurencje.

Mateusz Maga odpada - Agent Gwiazdy TVN


Najpierw mieliśmy chodzić zgodnie ze wskazówkami i dotrzeć do celu zbierajac przy okazji rózne rzeczy. Udało nam się to dosyć szybko zrobić, a ja otrzymałem jockera, którego finalnie nie wykorzystywałem i na koniec dałem Niecikowi. Jeżeli jest się czegoś pewnym to nie trzeba. 


Po zakończeniu konkurencji mieliśmy czas dla siebie, który spędzaliśmy nad basenem. Oczywiście nie zabrakło wywalenia mnie do basenu, a odważył się na to Marek Włodarczyk hehe.Mateusz Maga - Agent Gwiazdy TVN

Mateusz Maga - Agent Gwiazdy TVN

Wieczorem czekała kolacja… idąc po kopertę w której było wskazane co nie mogę robić - jakoś tak nie udało się ^^… mianowicie miałem wytrzymać bez śmiechu, ale szybko rozbawili mnie heh ale jak nie być rozbawionym jak nagle do stołu podchodzi pies i to tylko do mnie, siadając przy mnie :) Zwierzęta wyczuwają dobrych ludzi :D 

Mateusz Maga - Agent Gwiazdy TVNDużo by było jeszcze opowiadania. Wiadomo, że wiem kto jest pozycją A - Agentem, ale nie mogę mówić!
Jutro Dzień Kobiet, więc już dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego! Myślę, że utwór First Kiss będzie wtedy z Wami!


Widzimy się jutro w Dzień Dobry TVN około godz. 9:05 wchodzę na antenę - jak to brzmi hehe


Miłego wieczoru!

3 komentarze:

  1. Czasami wydaje mi się, że to kto odpada wcale nie zależy od testu. Dziwne jest to, że na razie odpadły same sympatyczne osoby, których raczej mało kto podejrzewał o bycie agentem. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpadła najlepsza osoba z programu��

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń