niedziela, 19 marca 2017

Mateusz Maga - street style / London


Witam! Często zaczynam od tego, że ten czas tak ogromnie leci i rzeczywiści ciągle tak jest, 
a dla mnie coraz intensywniej. Trudno jest nadążyć... a Was już tak dużo tysięcy czytelników na tym blogu! Jeszcze kilka dni temu leciałem do Londynu na plan sesji zdjęciowej o której jeszcze nic nie mogę mówić i przy okazji zostałem w Londynie na swoje urodziny. 
Trochę mnie to przeraża, że mam już tak dużo lat. Wiem, że przede mną jeszcze większe narzucenie sobie wyzwań, celów, bo to kocham, ale tym samym tempa życia i też czas jeszcze większych zmian.
Mateusz Maga IMG Models
@mateuszmaga - picture: Mariusz Goslicki

Aktualnie przebywam w Polsce w Warszawie z racji tego, że zacząłem kurs na prawo jazdy, które z resztą będziecie mogli już wkrótce zobaczyć : ) Mam już skonkretyzowane plany, a czy coś się nie zmieni - hmmm tego nigdy nie wiem. 
Chcę mieć taką podstawę, gdzie będę mieszkał 'na stale', aczkolwiek tak czy tak nie zrezygnuje z czestych zmian lokalizacji co jest związane z moimi zleceniami w modelingu, które realizuje na świecie. Jednakże już od lipca chcę zamieszkać w Los Angeles. Nie ukrywam, że często z dnia na dzień coś się zmienia i zbytnio w mojej branży planowanie nie jest wskazane hehe Uwielbiam odwiedzać LA i czuję, że to miejsce w którym mógłbym być, a wiadomo z LA lecieć do NYC, Miami czy Londynu to nie jest kłopot. Dużo tutaj osób z LA, dawajcie mi znać, nawet na: instagram
Takim jednym z miejsc, gdzie mógłbym zamieszkać na jakis krótki czas jest tez Londyn. Poniżej przedstawiam Wam mój street style - są to zdjęcia z Greenwich w Londynie. Dajcie znać co sądzicie? Czasami łączę luzne, poszarpane spodnie z kurtką oversize. 

Mateusz Maga IMG Models

Mateusz Maga


Mateusz Maga IMG Models

Mateusz Maga IMG Models
JACKET: Trad Studio
BOMBER: Michal Zieliński
SHOES: Zara
SPODNIE: Zara
a plecak to mój ulubiony Tygrysek z 5th Ave z NYC


@MateuszMaga - pictures: Mariusz GoslickiKończę i życzę Wam miłego dnia! Chcecie wiedzieć więcej to sprawdzajcie na instagramie, klikając poniżej: 2 komentarze:

  1. Podoba mi się tylko kurtka - jest naprawdę bardzo ładna. Styl "na obdartusa" mnie nie przekonuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten tygrysek😂, a styluwa spoko, że tak powiem dupy nie urywa, bo teraz jest na to moda, ale też nie każdemu ona pasuje.
    Pozdrawiam😉
    ~kira

    OdpowiedzUsuń