niedziela, 14 października 2018

Mateusz Maga - Na Chwile


Witam!
Kochani! Juz dawno mnie tu nie bylo! Mam chwile to tak 'Na Chwile' umieszczam dla Was clip z moim utworem, ktory mial wczoraj swoja premiere w DDTVN.
Wlozylem w to wiele serca, energii i ciesze sie, ze tak wiele osob mnie w tym wspiera i potrafi docenic!

Uwazam, ze warto robic to co sie kocha - zarowno modeling jak i spiew jest dla mnie ogromnie wazny! Staram sie podchodzic do tego jak najlepiej potrafie. To przykre jak niektorzy maja w sobie tyle nienawisci, ktora od razu przelewaja w komentarzach - nawet czesto nie zapoznajac sie glebiej z tematem...
Top Model Polska TVN Mateusz Maga
Mateusz Maga - Na Chwile

Utwor Na Chwile jest już dostępny na youtube oraz mediach cyfrowych tj. spotify, itunes, apple music itd. 






 Moim celem jest w odpowiedni sposób wykorzystywać to co posiadam - zarówno poprzez wygląd jak i głos. Tak jak w modelingu udało mi się przekuć wygląd na pozytywna strone - tak samo chce poprzez przestrzen wokalną.

Nie wprowadzam hierarchii i pozycjonowania co jest ważniejsze - staram sie dawać z siebie jak najwiecej zarówno w modelingu jak i w odniesieniu do cwiczen - śpiewu. Nawet będąc na fashion week’ach korzystam z zajec wokalnych - niezależnie w jakim Państwie jestem. Teraz - kiedy było to zależne wyłącznie ode mnie - starałem się podejść do tego najlepiej jak potrafiłem i dać z siebie jak najwiecej - odpowiednio przygotowując się do tego od około 1.5 roku. Cieszę się, ze teraz mogę wpływać na to co realizuje - będąc autorem tekstu. Jest zupełnie inaczej jeżeli cos pochodzi ode mnie i czuje to, mam na to wpływ, mogę zmieniać... być twórcą - to mega uczucie.
Pytacie o Top Model TVN - jest to edycja, która śledzę i nawet staram się oglądać, także jestem w temacie. Z pewnością jakby nie różne doświadczenia to teraz nie byłbym taki mocny - jaki jestem... zupełnie inaczej podchodzę do wielu rzeczy i teraz walczę do konca nie poddając się. Pamietajcie tez o tym, zeby byc konsekwentnym w dzialanich i nie poddawac sie - nawet gdy musicie mierzyc sie z roznymi opiniami.

Jak wiecie w przypadku modelingu od razu zacząłem cisnąć na rynkach zagranicznych - przez co startowałem od zera i jestem z tego dumny, poza Polską buduje się coś od początku, nie ma znaczenia czy zrobiłem jakiś program czy nie. To umacnia, buduje większą pewność siebie - wtedy wiem, ze nie patrzą na mnie z perspektywy osoby publicznej, a modela. Jestem ogromnie zdeterminowany i cieszę się, ze mogę robić tak ciekawe projekty, łącząc teraz modeling i spiew - nawet na przykładzie zrealizowanej międzynarodowej kampanii dla marki Topshop, mającej wazne przesłanie odnośnie homoseksualizmu. 
TOPSHOP PRIDE Mateusz Maga
Topshop Pride Campaign - Mateusz Maga

Oprócz tego, ze jestem tam jako model, wypowiadam się niosąc tym samym wazne przesłanie o wolności z która często nie jest tak łatwo... jednoczesnie marka przestawila mnie jako Model / Singer 


Ostatnio duzo pytan odnosnie diety, tego jak czesto cwicze:

Mateusz Maga dieta silownia




Wszystko to kwestia determinacji. Potrafię być na siłowni nawet o 3 w nocy, chociaż akuratnie takie godziny nie należą do odpowiednich na silownie. Cwicze intensywnie, a do tego odpowiednia dieta. Mam ogromnie szybka przemianę materii, wiec to nie jest takie łatwe - zdarza się, ze w ciągu kilku dni potrafię się mocno zmienić. Wysylacie mi ogromnie duzo wiadmosci na instagramie, zeby wrzucic filmik - w zwiazku z tym juz wkrotce zostanie umieszczony filmik z silowni oraz tego jak sie odzywiam!


Musze juz konczyc!
Na instagramie duzo aktualnosci: @mateuszmaga

Pozdrawiam!
xoxo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz