wtorek, 14 lutego 2017

Agent Gwiazdy TVN

Witam! Dzisiaj szczególny dzień - Walentynki, więc na wstępie życzę Wam dużo miłości i szczęścia. Tak się składa, że to właśnie dzisiaj planowana była premiera mojego teledysku First Kiss, ale pojawił się szybciej :) Cieszę się, że tak dużo wysyłacie mi wiadomości odnośnie utworu i wzbudza w Was tak dużo emocji… Say what you wanna say hehe :) Ale przechodząc do rzeczy…

Mateusz Maga - Agent TVN
Agent TVNAGENT!!

Juz wystartowała 2. edycja programu Agent Gwiazdy TVN - do którego przyjąłem propozycje wzięcia udziału! Zaznaczę, że to co czasami jest w TV to tylko malutkie fragmenty, czesto 1% całego materiału wchodzi w emisje, wiec mozecie sobie wyobrazic ile rzeczy się dzieje!
Przyleciałem wtedy z Los Angeles do Warszawy, skąd za kilka dni miałem lot do Buenos Aires, a pozniej w nieznane mi zakątki Argentyny, gdzie realizowaliśmy program. Poinformowano mnie, że przed wylotem muszę założyć kaptur, okulary, że będzie po mnie kierowca, który zabierze na lotnisko. Kiedy pojawił się kierowca z samochodu wysiadł Jarek Kret, po czym przywitaliśmy się… tak - gra już się rozpoczyna! Pojawiając się na lotnisku spotkałem kilku uczestników, niektórych znałem, a niektórych nie, ale szybko poznaliśmy się… na ile? Była to wyprawa w nieznane… jeszcze nigdy nie byłem w Argentynie, ciekawiło mnie jak będzie. W samolocie nie mieliśmy zbytnio możliwości kontaktu ze sobą, a nie skończyło się tylko na jednej przesiadce, jeszcze z Buenos lecieliśmy do … Salty, a pózniej bus. Zmęczenie było ogromne, nawet na Hawaje tyle nie leciałem, co do tego miejsca w którym realizowaliśmy wtedy zdjęcia.


Gra dopiero się rozpoczyna! Przede mną wielkie wyzwanie… a w grupie wielkie emocje - szczęście, radość, ale i smutek czy łzy… kto z nas jest Agentem? Hmmm Początkowo zaczeliśmy od realizacj zdjęć do czołówki programu, byliśmy podzieleni grupowo. Ja byłem razem z Edytą, Olgą oraz Markiem. Wchodząc na szczyt rozpościerały się coraz piękniejsze widoki, nie zapomnę tego! Góry, pustynne tereny czy wreszcie kaktusy, ale jedną z głównych moich atrakcji była LAMA - no właśnie co z tą Lamą? 


Mateusz Maga - Agent TVN


Widząc grupę turystów, która była zainteresowana stadem lam - fotografując je, dając jedzenie - od razu zareagowałem i postanowiłem podejść i zrobić selfie z Lamą - tak idę pewny siebie, oczywiście kamerka wewnętrzna już ustawiona, żeby zrobić selfie na instagram, ledwo co zdążyłem podejść do niej i nagle brrrr - wszystko co miała w buzi, łącznie z ciepłą śliną, trawą, sianem wylądowało na mnie i na mojej twarzy :D 
Co to było za uczucie…. hehe niezapomniane, a wszyscy turyści tak się śmieli, chociaż ja po kilku sekundach też nie mogłem opanować swojego śmiechu. Krótko mówiąc miałem zaserwowaną argentyńską maseczkę zaraz przed kontynuacją zdjęć do czołówki programu!
Czas mijał szybko… chociaż nie tak szybko jak leci mi na fashion weeku w Nowym Jorku, ale było intensywnie. Przed nami pierwsze spotkanie z prowadzącą Kingą Rusin. Nie wiedzieliśmy co nas czeka. Wjeżdżamy na pustynie solną, wysiadając mamy wyciągnąć bagaże, po czym czekamy, bus odjeżdża i co dalej? 
Po jakimś dłuższym czasie nadjeżdża samochód i Kinga - tak, gra się rozpoczęła! Przed nami tygodnie emocjonujących wyzwań, gry psychologicznej, obserwacji… Nie ukrywam, że to trudny format, a czasami im więcej się wie tym bywa gorzej... byłem w ciekawym położeniu i wiedzy, ale nic o tym nie mogę ujawnić :)

Pierwsza konkurencja dot. zbierania kopert z samochodów. Kierowca / nawigator / skarbink! Byłem wśród osób, którzy nie musieli się mierzyć z tym zadaniem, konkurencja dosyć nieoczekiwanie została szybko zakończona przez inne grupy. Pózniej czakała nas chata solna - tam to będzie się działo…. ojjjj przeprowadzamy ankietę, zazwyczaj padają pytanie TAK / NIE co jest jeszcze łatwe, ale ja to natrafiłem na troche inne :) Tomasz Niecik postanowił wybrać mnie, na pytanie odnośnie tego jakie kategorie prawa jazdy posiada Tomek odpowiedziałem m.in. samochód osobowy, pojazd rolniczy - podając traktor, ale moje odp. były błędne.
Nie spodziewałem się, ze bedzie za to kara, a tu nagle osoby, które zle typowały musiały spędzić noc w chacie solnej. Szczerze poczatko się śmiałem, ale widząc reakcje niektórych, zacząłem się obawiać… co tam się działo…  ogromnie śmieszne rzeczy. Za to wczesne godziny przywitały nas czymś wspaniałym, to powietrze, słońce….niesamoiwty wschód i śniadanie! Widoki w Argentynie bywają przepiękne! Jednakże sam bałbym się tam wbić ponownie!


Najciekawsze dopiero przede mną! Wjeżdżamy na górę, wysokość ponad 4000 m nad poziomem morza, gdzie na takich wysokość to trenują już wieloletni sportowcy, gdyż wysiłek jest ogromnie mocno odczuwalny, nawet po przejechaniu kilku metrów.

Mateusz Maga - Agent TVN


Okazuje się, że czeka nas konkurencja rowerowa i mamy dobrać się w dwójki i wymieniać podczas zadania. Finalnie zostaje w parze z Julą, niezwykle ciepłą i ambitną osobą. Zaczynamy konkurencje, po pewnym czasie Jula zle sie poczuła, zatrzymujemy sie tym samym zmieniajac sie z Julą. Nie wiadomo co jest, po pewnym czasie Jula chce jeszcze spróbowac, ale nagle po krótkim dystansie Jej stan sie pogorszył, lęcę do niej i staram się dać cień - chociaz za wiele swoją posturą nie mogłem zdziałać, przyjeżda pogotowie. Ogromnie martwiłem sie co jest, po przebadaniu przez lekarza Jula postanowila, ze moze byc na samochodzie i jechać, a ja tym samym przejąłbym robienie zadania i tak się stało, ale nigdy nie uda mi się opisac tego jaki to był wysiłek. Pierwszy raz w życiu doznałem czegos takiego, ze serce waliło tak mocno! Ale robiłem to, żeby tez nie pokazać tego, ze sie poddamy, zeby czuła tez satysfakcje, ze jednak zrobimy to zadanie, a do zakonczenia zabrakło dosłownie kilki minut. Jestem dumny z tego, ze mogłem to zrobic i przebyc tyle kilometrów dla kogoś. Niemożliwe czasami staje się możliwe! Dlatego zawsze warto dążyć do celów!A co się wydarzyło dalej…. część dalsza nastąpi! Jeszcze w tym tygodniu!


Uaktywniłem się na:
:: snapchat: mateuszmaga 

Na YouTube filmy dla subskrybentów!
Miego wieczoru! 

MM

4 komentarze:

 1. Jesteś tak wrażliwą osobą😍 Jula miała szczęście, że z Tobą wykonywała to zadanie, bo ktoś inny być może nie byłby tak wyrozumiały jak Ty. I ten piękny moment kiedy starałeś się ochronić ją przed słońcem💖 JESTEŚ NAJLEPSZY!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś pozytywnym zaskoczeniem tego programu :) Mam nadzieję, że będziemy mogli oglądać Cię aż do finału :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę widoków :D
  ~kira

  OdpowiedzUsuń