poniedziałek, 27 lutego 2017

Oscars 2017 - La La Land

Kochani z niedzieli na poniedziałek odbyła się wielka gala wręczania nagród w ramach The Oscars 2017 w Los Angeles w Dolby Theatre. Nie ukrywam, że jednym z moich faworytów był film: La La Land, który oglądałem juz kilka razy.
Uwielbiam tego rodzaju filmy przepełnione świetnymi utworami jak i grą aktorską - a La La Land je dostarcza! Film pokazuje dążenie do realizacji swoich celów, co nie zawsze jest tak łatwe… jest to ogromna chęć zrealizowania swoich marzeń, ale też trudna. Bohaterka w którą wcieliła się Emma Stone chce zostać aktorką, uczestniczy w wielu castingach, ale bez skutku, organizuje własny spektakl na którym pojawia się mała garstka ludzi i to główniej jej znajomi. Film pokazuje momenty w których ma chwile zwątpienia, ale finalnie, dzięki wsparciu bliskiej osoby osiąga wszystko co pragnęła po tym jak przeprowadza się do Los Angeles. Pamiętajcie w spełnianiu swoich celów nie ma tak łatwo… nic nie przychodzi od razu. Trzeba ogromnej determinacji i samozaparcia, ale niemożliwe staje się możliwe!

City of Stars...
That now or dreams...
They've finally come true...
yeeah


Givenchy - Emma StoneFilm La La Land otrzymał łącznie sześć nagród podczas The Oscars 2017, a Emma Stone otrzymała nagrodę jako najlepsza aktorka. Na gali prezentował się w ślicznej stylizacji od Givenchy Paris. Według mnie jedna z najlepszych stylizacji!

Emma Stone - La La Land Oscars Best ActressPoniżej umieszczam jeszcze filmik z mojego ostatniego pobytu w Los Angeles, juz dalej ciągnie mnie do LA. Jeszcze dzisiaj wieczorem post odnośnie drugiego odcinka programu TV Show - Agent. A jutro o trzecim odcinku!


@MateuszMaga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz